Iva - tvrdá výřečnice a drsná průvodkyně

19. května 2009 v 18:04 | Saruman |  .zážitky
Mám pro Vás nový zážitek s Iwou, kde uvidíte, jak dokáže být výřečná a dobrá průvodkyně ;-)


Takže nejdřív řeknu, jak to začlo. Abych to shrnul - v podstatě dvěma prázdnýma SMS od Iwy. Dost mi to připomnělo moji bábu, která moc s mobilem neumí a často mi posílá prázdné esemesky ;-)

Ale pak mi jedenkrát došlo SMS, ve které bylo (doslova):
"Ahoj uz se tesim az prijdes bude sranda uvidís.jsem v 8.B Tedy v nasi tride . Odepis I.V.Í.K"
Totiž, abyste pochopili - škola, na kterou Iwa chodí, slavila 100. výročí, takže uspořádali nějakou výstavu obrazů apod....však určitě víte, co mám na mysli ;-)

A pak o půl hodiny později:
"Uz cekam u vchodu ;-)"

Tak jsem samozřejmě musel rychle vypadnout z bytu, všeho zanechat - a makat, jak Iwa chtěla. Iwa (jak jinak) už před vchodem čekala - a hned se šlo na prohlídku.

Řeknu Vám jediné - v té škole bylo asi 20 učeben a tříd, a Iwa to brala tempem - 20 vteřin / jedna třída :D Aneb dopodrobna: zatáhla mě do jedné učebny, okomentovala to slovy "tohle je to a to, prohlídni si to tu" a za 10 vteřin jsme šli do další učebny, kde to komentovala úplně stejně.

Když už bylo všechno prohlídnuto, zalezli jsme do počítačové učebny, kde samozřejmě hned klikla na Ulož.to a začala stahovat hry na mobil, film Máj a všechno ostatní. Celkově jsme tam strávili asi půl hodiny.

Pak jsme šli zpátky do její třídy a kecali o všem možném-nemožném :D A pak jsem šel domů...

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Teda řeknu Vám, že jestli by Iwa měla být průvodkyní třeba na hradě nebo na zámku, tak to abyste raději si počkali na nějakou jinou průvodkyni, nebo chodili třeba jen o víkendu, kdy by tam Iwa nebyla ;-) :D
 


Komentáře

1 Rika Rika | E-mail | Web | 25. června 2009 v 18:09 | Reagovat

Jeemin to je perfektné :D Všetky tie články o "Ifči" sú perfektné. Niekoho mi pripomína. Ja s takou kravou chodím do ročníka. No zblázniť sa z nej. Krava sprostá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama