Červen 2009

Design 4!

29. června 2009 v 15:12 | Saruman
A je to tu! Po dlouhé době opravdu kompletně nový design! Čtěte pod perexem...

Design 3!

20. června 2009 v 19:23 | Saruman
Zase další záhlaví...však čtěte pod perexem.

Reálný zážitek - líbil by se Ifance

20. června 2009 v 7:49 | EX!T
čauuky. Po dlouhé době hlásím zase příchod. Včera ve škole se něco událo a jsem si jistá, že Ifance by se to mooc líbilo:D no,byl pátek-18.6. Byla třetí hodina-čeština. Všichni už jsme odevzdali ty dementí učebnice a sedli si do skupinky(jakocelá třída)na zem a kecali snad upe o všem. Pak už nezbývalo místo,tak jsme si musely posedat na sebe :D Kiki si sedla na Martina,jenže ten ju pak nějakou náhodou omylem bouchl do zad. Ta hned vyskočila se slovama ''Ty debil''. Martin se začal omlouvat:D pak si ale nějak divně sedl a začal říkat : ''Potrestej mně'' !! Asi už víte na co narážím:D s rostaženýma nohama tam seděl jako nějaká šlapka a dělal takový dovný zvuky.Všichni se málem pos**** smíchy:D Já na něm pak seděla taky:D a to zas začal : ''Skákej!! Rychleji'' :D to už všichni fakt nemohli:D a já si u toho představila Ifanku,jak by chudáka Martina trestala ONA!! taková nadrženáá š****!! :D Ve mně začal uplný zachvat smíchu:D No,to je vše:D ale myslím,že to by se Ifči asi fakt líbilo:D

Komentářová anketa

18. června 2009 v 20:12 | Saruman |  .ankety
Tentokrát mám pro vás takovou malou anketku. Nebudu vám zadávat nějaké nadefinované ankety, ale byl bych rád, kdyby aspoň někdo odepsal do komentářů. Zajímalo by mě, jaký film vás nejvíce vyděsil. Z jakého jste měli husinu, u kterého jste se nalekali, u jakého vám běhal mráz po zádech...zkrátka film, který vás nejvíce vyděsil. Abych se přiznal, mě nejvíce vyděsil Kruh, určitě jej všichni znáte. Během filmu jsem se opravdu pořádně bál (samotná kazeta, dům pana Morgana), hodněkrát jsem byl silně zaskočený (kůň na trajektu) a i pak jsem se hodně bál jít potmě do pokoje, kde máme televizi, protože jsem se bál, že na mě vyskočí Samara :)) Ale raději by mě zajímal váš názor, nebojte se a napište, jaký je váš nejstrašidelnější film. Za jakýkoliv koment k tématu budu moc vděčný, tak se moc těším na vaše komenty :)

4. Eutanázie

17. června 2009 v 16:56 | Saruman |  Jak zabít tchýni...
A máme tu další pokračování k Tchýni...již čtvrté.

Harry Potter a Princ dvojí krve /2009/ - ukázka

9. června 2009 v 17:54 | Saruman |  .to ostatní – filmy
Tak, možná jste si toho už všimli, ale pokud ne, nevadí: na světě je první oficiální ukázka z Prince dvojí krve.
Podle mě je dosti trhlá: je o zamilovaném a na první pohled poblázněném Ronovi, jak se dívá na měsíc a přemýšlí o své veliké lásce, Romildě Vaneové, a zpovídá se Harrymu :) Ale nejlepší je, když se na to podíváte na videu, protože vysvětlovat Vám to slovy se zkrátka nedá :)

Odkaz je (stejně jako u trailerů) ZDE.

Z nabídky pak stačí vybrat "Ukázka z filmu 1".