Rozcestník toho ostatního

27. září 2009 v 21:22 | Sai
Poslední rubrika se dá jednoduše vystihnout už jen svým pojmenováním, inu?
Je tu zkrátka zařazeno všechno to, co se do žádné z předchozích rubrik zařaditi nedalo. Není to čistě povídka, není to plně zážitek, není to úplně recenze... je to prostě rubrika Ostatní.

  • Každý týden vyhlašuju tzv. song týdne, což je jakási písnička, která se mi nějak pro ten či onen týden hodí a částečně je to také sonda do hlubin mého hudebního (ne)vkusu. Rubriku jsem nazval španělsky, ať je to stylový: LA MÚSICA.
  • Další podrubriku jsem nazval PLIVÁNÍ OKOLO. Jsou to vesměs jakési úvahy, kde kritizuju současné dění, nějaké téma, věc, osobu, dobu... no, prostě je to plno mých názorů na věci.
  • Potom je tu trochu zbytečná sorta, kterou jsem nazval ale poněkud lákavě: MASÍROVÁNÍ. Ne, nečekejte něco extra, je to spíše podrubrika, v níž prohlašuju, co bude na blogu ten a ten měsíc novýho, co naopak ne... a tak. Stejně to ale většinou nesplním, takže funkcionální hodnota této podrubriky je zoufale nízká.
  • Následující podrubrika neobsahuje věru příliš mnoho článků. Přesněji řečeno se zde objeví vždy pouze jeden článek za rok. Jmenuje se to totiž VYHODNOCENÍ BLOGAŘSKÝCH ROKŮ a ten jeden článek, co tam každý rok přibyde, se poohlédne za událostmi roku minulého a nahlédne do vizí roku následujícího.
 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama