Zážitky

28. září 2009 v 15:48 | My (Kamčatka + Saruman)
Zážitky jsou nevšední zkušenosti z života každého z nás. Rádi je vypravujeme, bavíme se nad nimi a někdy se za ně i stydíme. Každý den nějaké zažíváme - někdy vědomě, ale občas o tom i nevíme...
Žeroucí blog není výjimkou. Do téhle rubriky přibývají životní kapitoly, jež pro nás osud sepsal a my je prožili in-natura.

Najdete tu ať už zážitky společné, tak ty soukromé pro každého z nás.

Název téhle podrubriky - "IFČA" A JEJÍ ZÁŽITKY - zřejmě nikomu nic neřekne, ale když se jí podívate "pod lupu", poznáte, co je zač a proč tvoří drtivou část našich zážitků. Pojednává o zážitcích s určitou Ivankou, člověkem, který je daleko náročnější pro psychické pochopení, než třeba Sherlock Holmes nebo Artemis Fowl. :) Však si zkuste přečíst některé články - a poznáte, co je to za originální a komplikované individuum, nebo jak se to vlastně píše :)))

Podrubrika ZÁŽITKY SE ZÁHADOU přináší pro změnu osudové kapitoly života, ve kterých se staly terčem zážitků právě záhadné události.

PŘEDTUCHY ZÁŽITKŮ jsou pouze předsudky, u kterých je později uvedeno, zda se ve skutečnosti staly. :) Nemějte ale iluze o nějaké hodnotné čtení, tohle by mohlo zajímat nanejvýše tak Sibylu Trelawneyovou ;-)

A co říct na podrubriku OSTATNÍ ZÁŽITKY? Myslím, že opravdu minimum. Prostě zde najdete zážitky, které se nedaly ani do jedné z předchozích kategorií zařadit. :)

***
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama