Říjen 2009

I'd like to say... happy birthday.

29. října 2009 v 0:00 | Saruman
Tak, jelikož má dnes moje spřátelená duše - Delthrien - patnácté narozeniny, měli bychom jí popřát. Nejdříve samozřejmě tradiční přání všeho nejlepšího, hodně lásky, peněz, zdraví... no... ehm... a bezpečného sexiku. :) Happy birthday.

A aby toho nebylo málo, dnes má i Ivanka narozeniny. :) A všehovšudy také 15. Takže i když si to zřejmě nebude číst, i jí přeji všechno nejlepší, atd. - a rovněž nějakej ten sex.

Samozřejmě tu mám malývelký dárek věnovaný právě pro ně.

Pod perexem...

Bez titulků? Ani uprdnutí!

25. října 2009 v 20:08 | Saruman |  .diagnóza nálady autora blogu
Saruman jde dát hlavu na špalek a proklínat své mizerné znalosti á-jé...
...alias angličtiny.

(Jó, neměl ses narodit v Česku, tupče.)

Podrobnosti? Jedině pod perexem

Fox otáčí kamenem - part 2.

23. října 2009 v 14:17 | Saruman
Pokračování Lištičky. Omlouvám se za tu dlouhou čekací dobu na druhou polovinu, ale měl jsem hodně starostí ohledně organizování mé narozeninové oslavy, tak doufám, že mi to prominete. ;)

A ještě něco. Protože jsem zjistil, že by povídka byla moc nahusto natěsnaná, bude i třetí part. Omlouvám se, pokud to berete ve špatném smyslu, že povídka není dokončená, ale nebojte, třetí part už bude opravdu poslední.

Pokračování najdete tradičně pod perexem

Fox otáčí kamenem - part 1.

11. října 2009 v 11:47 | Saruman
Poslední dobou mě často zachvacuje takový "spisovatelský amok", proto jsem se rozhodl napsat další povídku. A opět další žánr! Tentokrát to bude čistě jen drama spolu s romantikou (jak jsem slíbil), se kterými jsem dosud vůbec neměl příliežitost se poznat - nebo-li moci je napsat. Navíc je povídka psána z pohledu mladé dívky, opačnýho pohlaví, takže to bude zase o něco těžší, abych se vcítil do pocitu ženy.
Zároveň bych chtěl poděkovat Delthrien za funkci testovacího čtenáře, doufám, že opětovná pomoc z mé strany u Kristýnina supertajného deníku byla k užitku. :)

Závěrem jenom doufám, že zanecháte opět nějaké komentáře a povídka se vám bude líbit.

Čtěte pod perexem

Chuck - muž, který nikdy nebyl "in"

8. října 2009 v 15:57 | Saruman
Udělal jsem dost velký risk. Pokusil jsem se napsat povídku, která by se naprosto vymykala mým běžným žánrům i způsobům psaní. Už jen fakt, že nejde o fantasy, je pro mě něco opravdu nezvyklého. Ale přece jen - když už mám vymezit nějaký ten žánr a rating, tak dejme tomu, že je to "morální pohádka pro odrostlé". :)
Dost jsem se na ní vyřádil, hrál jsem si se slovama, ke konci ubral humoru a do povídky dal trochu rádobymoralizování, seriózního drama, až syrového hororu, pokud se to tak dá nazvat. Pestrost, že?
Samozřejmě by mě zajímal váš názor, tak nezapomeňte zanechat koment! :)

P.S. Pro větší požitek jsem Vám jsem dal fiktivní Chuckův potrét, jak jsem si ho během psaní představoval. Jen tak.

Čtěte pod perexem

Ivanka v říši divů

4. října 2009 v 19:47 | Saruman |  .zážitky
Ifča musela mít dnes krásné sny...

Více pod perexem

Konec!!

1. října 2009 v 20:50 | Exit |  .cheap & ex!t
čauvec...Tákže...nebojte se..žádný konec blogu :D Ale jednoho z uživatelů z blogu...Prostě už ni newím o čem sem už psat...končím..Nějak na to nemám náladu ani čas..Tak papaa..... Bylo to prostě žeroucííí...Vááááš Ex!t

Design 6!

1. října 2009 v 20:27 | Saruman
Je to tu. Další des. Nebo možná taky děs...

Více pod perexem