Únor 2010

Věci, které o mně možná nevíte...

23. února 2010 v 23:16 | Sai
Jo! Připravil jsem pro Vás o mě trochu větší info, jelikož už mě znáte celkem dlouho a možná byste chtěli vědět něco více :-) Myslím, že snad každý z Vás se dozví něco nového, co ještě nevěděl, takže přeji dobrou zábavu :)

Ta věta o perexu je už vyloženě trapná, tak se prosím čiňte ;-)

Nepřekonatelné hlášky

20. února 2010 v 19:01 | Sai |  .něco pro pobavení
Milí drazí,
předpokládám, že asi všichni z vás někdy zažili ve škole chvíli, kdy učiteli vyklouzne z úst něco, co říct nechtěl a vyzní to nakonec vtipně. Na tom se snad shodneme všichni, ne?
Ale jen málokterá škola má takovou učitelku, která je záměrně vtipná každou hodinu a její hlášky se předávají pomalu po každém ročníku. A takovouhle učitelku právě s Delthrien na škole máme. ;) S ní pomalu neexistuje hodina, kde bych se nezasmál... teda, pokud nepočítám celohodinové písemky. :) A to si uvědomte, že ona ještě k tomu působí dojmem nevinné, milé a obětavé postarší paní, která si užívá naplno radosti ze života... a která by nikdy na nikoho nevztáhla ruku! :D
To se však budete pěkně mýlit. S ní jsou hodiny doslova nezapomenutelné.

Nyní už zbývá (pro Vás) rozklepnout perex

Pevné pouto /2009/

13. února 2010 v 19:13 | Sai |  .to ostatní – filmy
Tak, o chystaném Lovely Bones se mi píše opravdu moc dobře.

Znáte?
Ne? Heh, nenechejte si toto zajímavé dílko ujít, dámy a pánové. Nezasvěcení, zbystřete své smysly - od režiséra trilogie Pána prstenů, Petera Jacksona, míří do našich kin nové fantasy drama s názvem Pevné pouto... alias The Lovely Bones.

Blíže pod perexem

Bez fantazie není bytí

12. února 2010 v 14:10 | Sai
Dříve, než uveřejním pro Nelien slibovanou FF na Avatar a FF na Star Wars pro věrné návštěvníky, jež vybralo s podporou trio Whatever Stuff, chtěl bych zveřejnit povídku odeslanou právě do soutěže pro Nelien.
Nejdříve však musím upozornit, že styl psaní fantasy s ekologickými podtexty vážně není moje parketa. Pokud to mám říct natvrdo upřímně, tak se mi to i protiví, jenže... tehdy jsem měl při psaní FF na Avatar a fantasy povídky prostě takovéhle nápady.
A co z toho vzniklo? Podívejte se pod perex a pořádně mě zkritizujte :)

Sai píše pohádky!

8. února 2010 v 19:07 | Sai |  .něco pro pobavení
...a tentokrát jsem pořádně ujel.

Nechal jsem se zviklat přáním jedné nejmenované spolužačky, která mě poprosila, zda bych nemohl vymyslet nějakou jednoduchou pohádku pro její mladší sourozence. Svěřila se mi, že s jejich požadavky (bratr chce samozřejmě pohádky s auty, sestřička zase panenky) už je s vymýšlením stále nových a nových věcí téměř na dně - a klasické pohádky už trochu zamrzly.
A tak... sepsal jsem celkem šílenou blbost, která docela nese nějaký ten podtext. Pohádka to sice moc není, ale...

P.S. Nehledejte v tom žádné slohové chyby, prosím. :D Mějte ohled, přece jen je to psáno odlehčeným stylem, aby to bylo vhodné pro menší posluchače. :)

Lysohlávky by nefungovaly tak dobře

3. února 2010 v 21:31 | Sai |  .něco pro pobavení
Nedávno jsem se s Delthrien bavil o snech. Celkem příjemná diskuze, věřte mi.
Svěřil jsem se, že mívám často dosti nechutné sny, které se bohužel (nebo naštěstí?) promítají do mého psaní. Nicméně řeč padla i na jeden hodně starý sen, jenž si však pamatuji až doteď - to pro jeho originalitu a zároveň psychopatický nádech. A když jsem ho Delthrien dovyprávěl, toužila po tom, abych jej sepsal ;)
Takže... máte ho tu. :)

Perex, věc zázračná, touží jen po tom, abyste jej rozklikli

Když se daří, tak se daří!

3. února 2010 v 9:00 | Sai |  .diagnóza nálady autora blogu
Sněhové spravedlnosti bylo učiněno za dost!

Více keců pod perexem