Červenec 2010

Z Anglie zpět, z Anglie se zážitky

25. července 2010 v 19:50 | Sai |  .zážitky
Jo! Zpátky v mé domovině, kde to tak miluju! :-) Tam, kde je hromada nezapomenutelných bláznů, nenormálních chytráků, nesmazatelných okamžiků a nesrovnatelných momentů s nenahraditelnýma lidma. :-)
A samozřejmě hrstka nemilosrdných blogařů, kteří čekají na další články :)

No, nebudu zbytečně slovíčkařit a raději se vrhnu na sepis toho nejdůležitějšího, jelikož kdybych měl psát o všech zážitcích, které jsem v Anglii zažil... to by bylo přece jen na trochu delší dobu; ostatně si myslím, že by se vám takové dlouhé výkecy číst nechtělo. Mě ostatně psát taky ne, tak není co řešit. :) Však kdyby někomu tohle nestačilo, stačí říct (spíše napsat) a uvidíme, zda se vysvětlovací zázraky budou dít. :)

Something from England

7. července 2010 v 21:40 | Sai |  .zážitky
Tak, sedim si tady u pocitace ve skole, kolem me je to tady pomalu samej Spanel a ja si tady pripadam jako pristehovalec od konce sveta :)
O cem ze to ten blazen mluvi? Ano, je to o mem dvoutydenim pobytu v Anglii :)

Perex, perex, perex...

Otřipysk

3. července 2010 v 22:08 | Sai
Ten blázen jeden bláznivý! Kdyby si tak dokázal uvědomit, jak tvrdě narazí na útes, když si bude zahrávat s ohněm a provokovat tygra. Což o to, hloubavější typ on nikdy nebyl a prozření následovalo až poté, co způsobil zase nějaký ten skandál, avšak i Forrestu Gumpovi by muselo být nad slunce jasnější, že si vkladní knížku nepůjde vyřídit do knihkupectví.

Ostatně, co naděláme s Otřipyskem. Ten už navždy zůstane stejný a ani bych se nedivil, kdyby mu rodina na hrob tuhle výstižnou přezdívku nechala vytesat...