Červenec 2011

Snídaně v hnoji: Jaroslav Trubec

31. července 2011 v 20:34 | Sai |  .fiktivní inscenace
Další výtvor, další fiktivní inscenace. Tentokrát z 15. září 2009.

"V prvé řadě se omlouváme divákům, které včerejší vysílání našeho pořadu silně pobouřilo. Omlouváme se ještě jednou, protože takové chování jsme u našeho hosta nemohli očekávat.
Ale dost už zbytečných keců. Přivítejte opravdu kuriózního umělce, pana Jaroslava Trubce!"

Aroma

30. července 2011 v 13:29 | Sai |  .příběhy drabbles
Nabídka drabble byla vyslyšena: ochotná Delthrien se nabídla, zadala pět slovíček převážně z potterovského světa a teď je na mně, co z toho vykouzlím.

Inu, citujme slova:
"Bellatrix Lestrange, Voldemort, podprsenka, hůlka, švestky"

Je to trochu delší drabble, než jste zvyklí... ale to snad nebude vadit. :)
A příběh si můžete smlsnout pod.

(pod? Sakra, von mě zapomněl zmínit! No jasně, jsem to já, váš kamarád perex, který vám vždy zpříjemňuje čtení článečků!)

Snídaně v hnoji: Patricie Leciánová

28. července 2011 v 18:22 | Sai |  .fiktivní inscenace
Pozor, pozor - fiktivní interview z 14. září 2009 se uveřejňuje!

"Už jsme odvysílali první dva díly našeho pořadu Snídaně v hnoji, a již se nám do studia nahromadila hromada přihlášek od Vás, neobyčejných lidí - včerejším dnem jsme napočítali celkem 3641 přihlášek. A právě jednou z nich je přímo mostrozní žena. A to doslova. Přivítejte prosím třiadvacetiletou Patricii Leciánovou!"

5Dots

27. července 2011 v 21:27 | Sai |  .masírování
Kdo zvídavý je a kvalitní zdroje má, dobře ví, co stálo za mou více než měsíční neaktivitou, a možná teď doufá na nějaký zázrak v podobě nového článku, kterýžto zase mohl být očekáván v podobě povídky (ať už kapitolové, tak jednorázové), recenze (ať knižní, tak filmové), nového interview (ať už starého, tak nového), tak třeba něčeho úplně nového, třeba drabble, které bych přirovnal k vonícímu chlebu čerstvě vytaženého z rozpálené pekařské pece, což se samozřejmě schvaluje a já rád uvítám nějaké zadání na nové drabble, takže klidně pisajte, co by vám v psané formě mohlo na poli sta slov rozehřát srdéčko, na což rád zareaguji novým článkem v podobě drabblatu, pokud mě teda nějaké napadne a předtím, než udělám téhle větě tečku a konečně nenapíšu něco víc o tom, co se chystá, nezmagořím.

Wow, tečka!
(nikoli ale ta poslední - ty další čtyři číhají pod vypečeným perexem)