Prosinec 2011

Vyhodnocení roku 2011

31. prosince 2011 v 22:03 | Sai |  .vyhodnocení blogařských roků
Tak jsme se zase ve zdraví sešli u počítačových obrazovek, tabletů, mobilů a kdovíjakých dalších elektronických nesmyslů, abychom ze poohlédli za uplynuvším rokem 2011.
A mohlo by to být trochu v pochmurnějším duchu, když to bude přece jenom poslední Silvestr našich životů. Svět zanikne jednadvacátého prosince a žádnýho Silvestra se tak nedočkáme. :(

No, dost fantazírování, dost předsudků, dost pohádek. Žádné melancholické naladění nebude. Raději se do toho vrhněme naplno a pojďme si zrekapitovalovat to nejdůležitější za posledních dvanáct měsíců.

All I want for Christmas is...

24. prosince 2011 v 15:18 | Sai |  .vánoční povídky
A je to tady! Slibovaná vánoční povídka, hezky na Štědrý den.
Vánoční strom jsem právě dozdobil, pojedl jsem obědu. Dárky jsem pečlivě zabalil, přání svým blízkým rozeslal a je nejvyšší čas, abych se vrhl na sepsání tohohle malého dárečku pro vás. Je to trochu šílená a ujetá povídka, ale myslím, že jestli vás má předchozí tvorba neodradila od čtení děl následujících, neměl by být problém si přečíst i tohle dílo.
Všem vám tedy přeji šťastné a veselé Vánoce, pod stromkem co nejvíce dárků od Ježíška (ehm, ehm) a ať z nich máte co největší radost.

Čtěte pod perexem

Pozoruhodná dobrodružství v Saiově hlavě smíšená s plány, jak a co na blogu na Vánoce

20. prosince 2011 v 16:41 | Sai |  .kravinky a jiné texty
Zdravíčko, přátelé.

Snažil jsem se sehnat inspiraci
žel svízel byl: kde ji nakoupit?
I navštívil jsem múz konferenci
s cílem jejich nápady vyloupit
avšak vše již rozkradeno bylo
já naštval se a pozval Loi na pivo.

A kde jinde, než pod perexem, milí zlatí?