no. 42

31. března 2013 v 23:35 | Sai |  .hříčky s jazýčkem českým
Prasknutej bubínek! Stopy iterace! Pupínky se namnožily v takovém množství, až je mi z toho blujno! Na lyžařském výcviku byla zastřelena vousatá žena. Ne, nechtěl bych uvíznout v dunách. Písečných dunách.

Pokud by se mi to povedlo, musel by mě zachránit Bloud. Velbloud. Nebo Bond. James Bond. Pouta svírají muší křidélka při rozlítání se z kreslených přistávacích stříšek. Proč je svět tak nespravedlivý? Žáby si zaslouží mít osvobozená slova. Rozkývané hlavy dovedou vyléčit vše, ale Chuck Norris ještě dvakrát tak víc. Za hranicemi nekonečna totiž leží psychedelický svět, z něhož se nikomu nebude chtít zpět. Mrk! Mrk! Děťátko otevřelo oči! Dejte mu do úst lodyhu, ať má mlíko! Nezapomeňte trochu tu mňamku přikořenit, ať nabere objem. Nabere-li si vhodnou dávku prášku do pečiva na benchpress, nakyne jak vídeňský rohlík. To je, panečku, kompliment jak prase! Šimon by vám mohl říct svoje. Protože pokud věříte v sebe, zvládnete všechno! I vyprstit tyčinku s náprstkem nasazeným na malíčku u levé... pravé... počkat, teď nevím... prostě když se praštíte gumovým zvonem do čela, určitě vám roboti pomůžou. Vytáhněte kytaru, rozpalte tam nějaký kombo a džemujte ostošest. Opepřený voříšek orestovaný v množství dvou kusů si zaslouží tohle všechno spatřit.
Lízanec praví toto: Voštinatý lupenec měl tendence skákat přes bělmo, tož jsem mu přenechal psací propisku. Metronom tikal do toho ostošest, nervy přetíkaly a klouby hltaly cukrkandlové jednorožce zmítající se v úsměvné agónii. Zelená. Zelená! Do ústřic, vypněte to světlo, nebo se nehnu z místa a zůstanu uvíznut ve světě betonových mostů, kde bezdomovci a masové kuličky dávají dobré poledne! Masy nesouhlasně přikyvují; jsem zrovna na generální stávce v Bulharsku. Nejsou psí granule, není lidský život. Do nemocnic přicházejí stále častěji podivní kočkopsi, kteří obloukem podávají pacientům vycizelovanou příchuť do propisek. Místo inzulinu, nepochopitelně. Není třeba něco chápat, je netřeba si vyhonit baterku a prostrčit ji dírou ve skleničce na moč, ať má urolog na co čumět, až mu půjdete vyměnit žárovky na záchodech! Musíte dávat pozor na místa záludná jako jsou nemocniční toalety, protože umyvadla a záchody působí silně dostředivou silou a může se vykoulet, že vás vyprcnou v jiné kališnici. Rada do minulosti: škrťte se na opascích, vybouchávejte ze sebe pendrekem pistácie, ať je co žrát, jinak vám křečci vycumlají veškerou plazmu z monitorů. A pokud byste tohle nechtěně podrbali, zkuste na ně použít záchodový toner. Stoprocentně nefunguje. Nebo ano? To je mi úplně u mřížky, takže to prostě prubněte a pak houkněte do peněženky, zda to fachčilo!
Ještě jedna rada na závěr: polechtejte si přední prst zvaný ukazováček mátovým lístkem, ať vám dobře zasychá. Však víte, jak se to říká - jednou napustíš, podruhé vypustíš. Co na tom, že máš zrovna měsíčky, tady jde o produkty. O prefabrikáty. A to se prostě vyplatí!
 


Komentáře

1 Christine Christine | Web | 7. dubna 2013 v 14:09 | Reagovat

Tak trochu dada.... trochu víc :D

"Musíte dávat pozor na místa záludná jako jsou nemocniční toalety, protože umyvadla a záchody působí silně dostředivou silou a může se vykoulet, že vás vyprcnou v jiné kališnici."
A tomu já říkám sakra problém! Mluví z tebe zkušenosti? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama