.fiktivní inscenace

Snídaně v hnoji: Hermína Nováková

24. září 2011 v 20:21 | Sai
No tohle! Po delší době novej článek od Saie - to je snad na pozdviženou, ne?
Ale tož asi mě chápete, že jo. Novej školní rok, opět ten stejnej blázinec a stejný lidi. Času na blog je méně, ale stejně mi to nedá sem občas něco nepřihodit. Doposud se tu alespoň jednou za každý měsíc objevil článek už od jeho založení z roku 2008, takže musíme prostě taky něco vyprodukovat, víme?
Po nedávném rozhovoru s Loivissou jsem se rozhodl sepsat po dvouleté odmlce další pokračování do série televizních inscenací fiktivního pořadu Snídaně v hnoji, který tak ohlašuje svůj slavnostní comeback a pokud bude zájem, určitě rád napíšu ještě další pokračování. Navíc mě Loi tak trochu nakopla k psaní Ďábelského chtíče, takže čekejte v nejbližší době nějakou tu kapitolu, ano? :)
Dobře. Teď se zkusme tedy přenést zpátky tam, kde poslední inscenace skončila - u paní Gity Ježkové. Dejme tomu, že tahle inscenace je z následujícího dne, kde moderátorka opět vyzpovídá nějakou kuriózní osobnost...

"Dobré ráno, milí diváci, kteří jste se moudře rozhodli vstávat s naším pořadem. Snídaně v hnoji vám naservíruje i dnes rozhovor s jednou z mnoha osobností, jež jsou něčím výjimečné a popularitu by potřebovaly jako sůl. A od toho jsme tu my, pořad s jasným posláním: ukázat váš talent ostatním a udělat z vás hvězdu! A když už jsme u toho, jednoho takového člověka tu právě dnes máme. Přivítejte prosím paní Hermínu Novákovou!"

Snídaně v hnoji: Gita Ježková

12. srpna 2011 v 21:53 | Sai
A závěrečné, poslední dílo z cyklu Snídaně v hnoji. Tentokrát pochází ze 17. září 2009.

"V dnešním pořadu se tentokrát podíváme na nepříliš obvyklé povolání. A věřte mi, že tahle osoba je ve svém oboru skutečně výjimečná. Přivítejte prosím osmasedmdesátiletou Gitu Ježkovou!"

Snídaně v hnoji: Hana Vilová

2. srpna 2011 v 14:51 | Sai
Předposlední inscenace, tentokrát o tlusté, flegmatické kuchařce, která má velice zajímavou schopnost. Naštěstí publikum opět zafunguje a hostovi "zpříjemní" tu půlhodinku ve studiu.
Inscenace je z 16. září 2009.

"Dnešní vysílání Snídaně v hnoji je již pátým v pořadí. A uznejte, že pokaždé sem přišla osoba, která byla opravdu kuriózní. Výjimku nebude tvořit ani pátý host. Přivítejte v našem studiu paní Hanu Vilovou!"

Snídaně v hnoji: Jaroslav Trubec

31. července 2011 v 20:34 | Sai
Další výtvor, další fiktivní inscenace. Tentokrát z 15. září 2009.

"V prvé řadě se omlouváme divákům, které včerejší vysílání našeho pořadu silně pobouřilo. Omlouváme se ještě jednou, protože takové chování jsme u našeho hosta nemohli očekávat.
Ale dost už zbytečných keců. Přivítejte opravdu kuriózního umělce, pana Jaroslava Trubce!"

Snídaně v hnoji: Patricie Leciánová

28. července 2011 v 18:22 | Sai
Pozor, pozor - fiktivní interview z 14. září 2009 se uveřejňuje!

"Už jsme odvysílali první dva díly našeho pořadu Snídaně v hnoji, a již se nám do studia nahromadila hromada přihlášek od Vás, neobyčejných lidí - včerejším dnem jsme napočítali celkem 3641 přihlášek. A právě jednou z nich je přímo mostrozní žena. A to doslova. Přivítejte prosím třiadvacetiletou Patricii Leciánovou!"

Snídaně v hnoji: Jan Ondráček

26. dubna 2011 v 13:47 | Sai
Ze dne 12. září 2009 vám předhazuji před nosánek jednu z fiktivních televizních inscenací, ať nám rubrika nezeje prázdnotou. :)

"Vítejte, diváci. Zduřte, Ostravaci. Zdarec, týpci. Dejž to Pánbůh, babičky. Vy všichni vítejte u našeho zbrusu nového pořadu, který budeme na TV Prasinec vysílat každé ráno od šesti hodin do osmi. Dozvíte se zde zajímavosti o kuriozních osobách, jež nedostaly nikdy dřív příležitost vystupovat v jakémkoli televizním pořadu. A právě od toho jsme tu my, abychom jim dali šanci. Pořad, který se jmenuje... Snídaně v hnoji.
Jako první osobu jsme si vybrali jednoho z nejnáruživjších sběratelů cínových vojáků - Jana Ondráčka. Přivítejte ho, prosím!"

Snídaně v hnoji: Květoslava Culíkatá

5. září 2009 v 14:20 | Saruman
Když se dívám, co jsem všechno na tento blog už zveřejnil za tvorbu, nesmím zapomenout uveřejnit ještě jeden žánr. Ono je už několik týdnů, co jsem natočil s Ivou a Kami video, ve kterém Kami zpovídá Ivanu jako stoletou babku a ptá se ji na několik otázek. Já jsem to přepracoval do filmového scénáře... a tady to máte. Dobrou zábavu.
Zároveň mám pocit, že komentujete jenom tehdy, když Vás o tom poprosím do záhlaví článku. Proč? Jsme za každý koment vděční, i když je kladný nebo záporný... Proto prosím komentujte úplně cokoliv. I když je to starý článek. Samozřejmě existují věci jako RSS, takže se nebojte okomentovat jakkoliv, cokoliv a kdekoliv, protože za takové věci jsme rádi ;)

Moderátorka: "Dnes máme v našem horkém křesle další osobu, která by si zasloužila mnohem větší popularitu, než má teď. Když jsme ve včerejším vysílání vyzpovídali pana Ondráčka, vášnivého sběratele cínových vojáků, zmínil se ve svém stručném "životopise" o své stoleté kolegyni, se kterou sdílí dokonce totožný pokoj v domově důchodců. A dnešním hostem není nikdo jiný, než právě ona - přívítejte v našem studiu Květoslavu Culíkatou!"
 
 

Reklama