Jak zabít tchýni...

9. Pomerančová ruleta

10. února 2012 v 18:16 | Sai
Po dvou letech...
tramtadadá! Je tu devátá kapitola ke Tchýni, že jo. Ano, bylo by na místě asi říct konečně. Tohle by se snad mělo slavit jako zdejší svátek na blogu, ne?
Aneb gradujeme (ne)úspěšně ke konci.

Enjoy!

8. Úskočná bestie

17. března 2010 v 19:34 | Sai
Plně chápu, že Tchýni už tady nejspíš nikdo nečte, ale už jen z principu dokončení této kapitolovky Vám cpu pod čumák už osmou kapitolu.

Enjoy... if someone who's read the seventh chapter exists

7. Zvraty a podvrhy

19. září 2009 v 20:47 | Saruman
V prvé řadě se moc, moc, moc omlouvám, že jsem tu takovou dobu nedal kapitolu k Tchýni...

Vysvětlení pod perexem

6. So Real

16. července 2009 v 9:00 | Saruman
V těchto dnech jsem se poněkud rozhoupal s pokračováním k Tchýni... Proto vám musím naservírovat další pokračování, kde konečně postoupíme k poněkud temnější stránce...

Zároveň oznamují spřátelení se třemi blogařkami, které vlastní stejně jako my nebo Rika & Denika společný blog. Račme je představit: Coraline, Fefe a Moiflame. Vlastní jeden z mála blogů, kde je opravdu svoboda článků svobodou - a ještě k tomu se snaží lidi co nejvíc přinutit k aktivitě, což se cení :) Zároveň doporučuji se zapojit do jejich soutěže, při které se řeší detektivní případ...je těžký a zabral mi skoro celý včerejší rozbouřený večer, tak se zkuste k nim opravdu mrknout ;)

5. Nábor a taktika

13. července 2009 v 20:49 | Saruman
Zajímavý název pátého pokračování ke Tchýni, že? Ale na druhou stranu je výstižný a přesně obsahuje ve třech slovech teoreticky obsah celé kapitoly :))
Ale co by to bylo za věc, kdybych napsal akorát nadpis a podrobnosti nechal na domyšlení...? Právě proto tu dávám další kapitolu, ať se třeba i pobavíte :)

4. Eutanázie

17. června 2009 v 16:56 | Saruman
A máme tu další pokračování k Tchýni...již čtvrté.

3. Proměny

31. května 2009 v 12:25 | Saruman
Tak, jelikož už se objevily první komentíky (díky!), tak jsem přes noc promyslel další pokračování povídky Jak zabít tchýni... - a tady ho máte. Předem díky za komenty!

2. Geny jsou zrádné

30. května 2009 v 18:52 | Saruman
Po dlouhé době píšu opět pokračování povídky Jak zabít tchýni..., protože jsem se rozhodl, že by se mělo vědět, jak to bude pokračovat. Docela mě zklamalo, že nikdo doposud k této povídce nenapsal komentář, zřejmě to byl ten důvod, proč se mi nechtělo pokračovat. Tak doufám, že to brzo napravíte ;-)

Zároveň oznamuji nové spřátelení. Tentokrát je do kroniky spřátelení zapsán nerrti, který vlastní opravdu pozoruhodný blog, na který stojí za to se podívat. Zároveň upozorňuji obzvlášť na nerrtiho povídky, které se zvláště všem příznivcům sci-fi a fantasy budou velice líbit. :) Takže se určitě u nerrtiho zastavte a počtěte si.

A ještě malé upozornění: jsou tu trošku tabu-scény, takže pokud jste ještě příliš mladí, raději si to nečtěte. :)

1. Osud tchýně

12. února 2009 v 11:58 | Saruman
Tak, jak jsem slíbil, tak dodržuji, přináším Vám první kapitolku série Jak zabít tchýni..., která sice teď vypadá vcelku nevinně, ale nebojte se, bude tuhnout! ;)
Každopádně bych tuto kapitolku chtěl věnovat Nelien za spřátelení, za což jí moc moc moc děkuju... a kdyby někdo chtěl taky spřátelit, nechť se ozve a určitě se dohodneme. ;)
 
 

Reklama