.vánoční povídky

Silvestrovská povídka

31. prosince 2012 v 22:35 | Sai
Silvestr. Den toliko magický, normální, obyčejný, šílený, hektický, nezapomenutelný, rutinní, bláznivý, zablitý a zaláskovaný jako málokterý jiný den. Nechť si každý čtenář vybere z následujícího výčtu přívlastků ten, jenž vystihuje ten jeho. Můj Silvestr zatím dokázaly vystihnout právě tyhle přívlastky. Pravda, některé si protiřečí, ale toť způsobeno tím, že Silvestr někdy dokáže překvapit, jindy zase ne. Ano, poslední den v roce, samotný okraj talíře plného polévky všeholičné chuti. Protože jsem ale tento rok úspěšně přežil a mám z něj dobrý pocit (pravda, nejen dobré věci mě potkaly), myslím, že polévka chutná… prostě chutná. Není kdovíjaká delikatesa jako jiné polévky, ale přesto má své kouzlo. Snad ta příští bude chutnat ještě líp!

All I want for Christmas is...

24. prosince 2011 v 15:18 | Sai
A je to tady! Slibovaná vánoční povídka, hezky na Štědrý den.
Vánoční strom jsem právě dozdobil, pojedl jsem obědu. Dárky jsem pečlivě zabalil, přání svým blízkým rozeslal a je nejvyšší čas, abych se vrhl na sepsání tohohle malého dárečku pro vás. Je to trochu šílená a ujetá povídka, ale myslím, že jestli vás má předchozí tvorba neodradila od čtení děl následujících, neměl by být problém si přečíst i tohle dílo.
Všem vám tedy přeji šťastné a veselé Vánoce, pod stromkem co nejvíce dárků od Ježíška (ehm, ehm) a ať z nich máte co největší radost.

Čtěte pod perexem

Silvestrovsko – vánoční povídka

31. prosince 2010 v 22:37 | Sai
Nebudu to zbytečně okecávat. Slibovaná silvestrovsko - vánoční povídka je tu!
Přeji vám šťastný a úspěšný Nový rok, ale jelikož jsem zaneprázdněn užíváním si Silvestra, shrnutí a vyhodnocení roku si ponechám až na zítra.

Pour Fèliciter 2011!

Vánoce v Matrixu

11. prosince 2009 v 15:47 | Sai
A je tu slibovaná vánoční povídka přímo z Matrixu.

Přímo pod perexem
 
 

Reklama